Skip to content
obsługa social media

Zadbamy o Twoją reputację w sieci.

Zadbamy, aby Twoja firma w Internecie była spójna i przejrzysta, a co najważniejsze, żeby budżety się zgadzały i miały realne przełożenie na rzeczywistość. Algorytmy, harmonogramy, plany komunikacji, kampanie – dasz radę z nami. To na prawdę proste! 

tworzenie layoutów
grafiki
obsługa social media
analiza

Skuteczna komunikacja, to klucz do sukcesu.

Obsługa social mediów

Obsługa social mediów

Słowa tego nie przekażą

Media społecznościowe to nie tylko komunikowanie własnych treści, to słuchanie tego, co ludzie mówią i analizowanie tego, co robią w Internecie. Tutaj wkraczamy! Analizujemy słowa kluczowe, hashtagi, posty, komentarze, polubienia, udostępnienia itp. Dzięki temu będzie jasne, co ludzie o Tobie mówią.

Nie pozwól, aby czas się zmarnował

Kiedy rozpoczynasz działalność gospodarczą lub rozwijasz firmę – nie ma czasu na opóźnienia! Zapewnimy Ci planowanie postów na wszystkich głównych platformach mediów społecznościowych.

Stale na bieżąco

Ważne jest, aby każdy post był trafny, dlatego będziemy na bieżąco aktualizować kanał z postami dla Twoich odbiorców, linkami do artykułów i informacjami o Twojej firmie.

Monitorowanie wizerunku online

Skorzystaj z naszej usługi, aby monitorować słowa kluczowe Twojej firmy w Google, Facebooku, Instagramie i nie tylko. Powiadomimy Cię, gdy tylko pojawi się coś nowego, aby nic Cię nie ominęło.

 

Co robimy?

Stworzymy spójną Identyfikację wizualną Twojej firmy. Ożywimy Twoje logo, które przyciągnie uwagę klientów.

 Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, od prostych grafik po złożone projekty. Pomożemy ci wywołać właściwe emocje, zdobyć zaufanie i sympatię Twoich klientów. 

Nie pozwól, by ograniczało cię miejsce i daj się poznać wirtualnie. Jako YellowFlow zadbamy o Twój wizerunek w internecie.

Co oczy zobaczą, to uszom nie wystarczy! Pozwól odkryć swoją markę wszystkimi zmysłami.  

Jakość treści to kluczowy element budowania wizerunku, który pozwala wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę klientów.

Zbierz rzeszę naprawdę zaangażowanych odbiorców. Skuteczna komunikacja, to klucz do sukcesu.

Stwórz podcast, który wciąga słuchaczy i pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność i przesłanie.

 Twoje szkolenia i warsztaty online będą nie tylko informować, ale i inspirować, angażować oraz przynosić realne rezultaty.