Skip to content
Filtry na Instagram

Filtry na Twoim profilu

YellowFlow opracowuje oryginalne niestandardowe filtry na Instagram. Zamów własny filtr. Wyróżnij się spośród setek marek i influencerów posiadając własne filtry na Instagramie.

Filtry na twoim profilu

Filtry na twoim profilu

Czym są Filtry AR?

Filtry na Instagramie to cyfrowa nakładka AR(ang. rozszerzona rzeczywistość), która może zmieniać kolory, nałożyć wirtualny tekst, elementy graficzne i wchodzić w integrację z użytkownikiem Instagrama.

Zwiększ zasięgi

Stworzenie własnego niestandardowego filtra AR dla Instagrama to świetny lifehack na zwiększenie zasięgów, ponieważ aby uzyskać dostęp do filtra, musisz albo śledzić markę na Instagramie, albo odwiedzić stronę efektu aby go wypróbować.

Użytkownicy sprawdzają nowe filtry jeśli widzą, że ich znajomi ich używają. Jest to duża szansa na poprawę statystyk konta. 

Kreatywne możliwości 

Filtry na Instagramie stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników Instagrama.  Filtry zwiększają świadomość twojej marki sprawiając, że Twoja społeczność jest wyjątkowa. 

Jakość, której możesz zaufać

Przed rozpoczęciem prac otrzymasz od nas wizualizację filtra wraz z wyceną.  Nasz zespół będzie współpracował z Tobą, aby upewnić się, że filtr jest dokładnie taki, jak chcesz. Wyślemy Ci link do filtra, gdy będzie gotowy do testowania na Twoim urządzeniu. Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek zmian, możemy je również wprowadzić!

Filtry znajdziesz w nowej zakładce
yf-filtryar
Można wybrać dowolny
z udostępnionych filtrów
yf-filtryar-02
Filtry są dostępne do użytku w Story oraz Reels 
yf-filtryar-03

W jaki sposób marki korzystają z filtrów AR?

Filtry na Instagramie mogą być używane w wielu obszarach biznesowych. Sprawdzają się przy organizacji wydarzeń. Uczestnicy mogą użyć przygotowanego filtra z nazwą wydarzenia lub materiałami promocyjnymi firmy. Z pewnością przyciągną do profilu marki uczestników wydarzeń online.

Są też świetnym sposobem na zwiększenie doświadczenia klientów, którzy odwiedzają firmę. Na przykład, możesz wygenerować kod QR który bezpośrednio otwiera Twój filtr na urządzeniu klienta. 

Filtry są również wykorzystywane w kampaniach reklamowych. Można je wykorzystać jako część kampanii marketingowej, aby promować nowe produkty lub usługi, lub po prostu przypomnieć klientom o marce. Jest to szczególnie pomocne, jeśli masz sklep internetowy, w którym klienci mogą zamawiać produkty bezpośrednio z Instagrama. Jeśli klient zobaczy Twój filtr podczas przeglądania Instagrama, może przypomnieć sobie, że potrzebuje tych butów lub tych ubrań i od razu skieruje się na Twoje konto!

Filtry nadają się również do kampanii sprzedażowych. Możesz na przykład stworzyć filtr AR z kodem rabatowym. Dzięki temu klienci będą mogli otrzymać zniżkę na Twoje produkty i usługi przy użyciu filtra.

Jeśli chcesz zwiększyć swoją obecność online, warto rozważyć użycie filtra Instagram dla swoich potrzeb biznesowych.

 

Jak stworzyć filtr AR z pomocą YellowFlow?

Krok 1
W poniższym formularzu  wybierz jedną z dostępnych opcji:

  • Efekty podstawowe
    z elementami tekstowymi i graficznymi. Możliwe jest również stosowanie prostych animacji
  • Efekty niestandardowe
    z elementami wchodzącymi w interakcję z użytkownikiem lub otoczeniem. Efekty śledzące twarz, nakładające makijaż

Krok 2
 W dalszej części formularza możesz wstępnie opisać filtr jeśli masz konkretne wskazówki jak powinien on wyglądać.  Ważne jest abyśmy ustalili przeznaczenie Twojego filtra. Ustalimy jakie masz potrzeby, preferencje, i zaproponujemy kreatywne rozwiązanie na Filtr Instagramowy. Czas realizacji i cena są ustalane przed rozpoczęciem prac. 

Krok 3
Zostaw swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.  Następnie poczekaj na naszą propozycję. Powinna ona zostać wysłana w ciągu 24 godzin. 

Krok 4
Po zaakceptowaniu wizualnej propozycji przejdziemy do programowania. Używamy do tego innowacyjnego oprogramowania jak i naszych własnych narzędzi. 

Krok 5
Przed publikacją filtra na Twoim koncie dostaniesz od nas link który pozwoli ci na przetestowanie filtra w wersji niepublicznej.

Krok 6
Po publikacji i akceptacji  filtra na Twoim koncie otworzysz się na nowych obserwujących, zaciekawisz odwiedzających Twój profil i przyciągniesz nowych klientów biznesowych. 

Masz więcej pytań?
Zadzwoń lub napisz do Nas!

 

Zamów Filtr AR

Co robimy?

Stworzymy spójną Identyfikację wizualną Twojej firmy. Ożywimy Twoje logo, które przyciągnie uwagę klientów.

 Zaprojektujemy dla Ciebie wszystko, od prostych grafik po złożone projekty. Pomożemy ci wywołać właściwe emocje, zdobyć zaufanie i sympatię Twoich klientów. 

Nie pozwól, by ograniczało cię miejsce i daj się poznać wirtualnie. Jako YellowFlow zadbamy o Twój wizerunek w internecie.

Co oczy zobaczą, to uszom nie wystarczy! Pozwól odkryć swoją markę wszystkimi zmysłami.  

Jakość treści to kluczowy element budowania wizerunku, który pozwala wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę klientów.

Zbierz rzeszę naprawdę zaangażowanych odbiorców. Skuteczna komunikacja, to klucz do sukcesu.

Stwórz podcast, który wciąga słuchaczy i pozwoli Ci w pełni wyrazić swoją kreatywność i przesłanie.

 Twoje szkolenia i warsztaty online będą nie tylko informować, ale i inspirować, angażować oraz przynosić realne rezultaty.